Anasayfa
Geri Dön

Ak Parti Tokat Teşkilatı Üye Kaydında Türkiye’de 2. Sırada Yer Aldı

‘Hedef 11 milyon üye' sloganıyla üye kayıtlarına başlayan Ak Parti Tokat'ta da üye standı kurdu.

‘Hedef 11 milyon üye' sloganıyla üye kayıtlarına başlayan Ak Parti Tokat'ta da üye standı kurdu. Standı ziyaret eden AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat; “2015 yılında Tokat'ta 99 bin olan üye sayısını 5 yılda yaklaşık 13 bin kişi artırarak 112 bin 354 e çıkardık. Şuanda üye sayısı olarak Türkiye'de ikinci sıradayız, hedefimiz birincilik” dedi.

 

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Merkez ilçe Başkanı ve İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Aktürk ve partililer Hıdırlık Sosyal Tesisleri önüne açılan Ak Parti icraat sergisi ve üye kayıt standını ziyaret ettiler. 'Hedef 11 milyon üye' sloganıyla üye kayıtlarına başlayan Ak Parti üye stantlarının yanına da AK Parti'nin iktidarlığı dönemlerinde ki yatırım ve icraatları anlatan fotoğraf sergisi oluşturdu.

 

Stant ziyaretinde açıklama yapan AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, göreve başladıkları günden bu tarafa yaptıkları çalışmalar doğrultunsa üye sayısı olarak Türkiye'de ikinci sıraya yükseldiklerini ifade ederek, hedeflerinin nüfusa göre birinciliğe yükselmek olduğunu söyledi. Polat; “2015 yılında Tokat'ta 99 bin olan üye sayısını 5 yılda yaklaşık 14 bin kişi artırarak 112 bin 354 e çıkardık. Şuanda üye sayısı olarak Türkiye'de ikinci sıradayız. Allah'ın izniyle hedefimiz birinci il olmak. Ak davamızın partimizin bir neferi, milletimizin hizmetkarı olmaktan her zaman gurur duyduk guru duymaya da devam edeceğiz. Biz burada yaptığımız hizmetleri, icraatları fotoğraflarla vatandaşlarımıza gösteriyoruz. Partimize üye olun derken altını da dolduruyoruz, neden üye olayım? diyen vatandaşımızı sergiye davet edip işte bu yüzden diyecek icraatlarımız var şükürler olsun. Ben partim ve şahsım adına tüm vatandaşlarımızı sergimize davet ederken partimize üye olmaları için çağrıda bulunuyorum” dedi.

Günün Diğer Haberleri