Anasayfa
Geri Dön

CHP Niksar İlçe Teşkilatı Minik Kalpleri Sevindirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Niksar İlçe Başkanlığı tarafından çocuklara yüzlerce oyuncak, kitap ve ayrıca ihtiyaçlı vatandaşlara kıyafet hediye edildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Niksar İlçe Başkanlığı tarafından çocuklara yüzlerce oyuncak, kitap ve ayrıca ihtiyaçlı vatandaşlara kıyafet hediye edildi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Niksar İlçe Başkanı Zafer Başar, isteyen herkesin çocuklarıyla gelerek istedikleri oyuncakları seçebileceklerini belirterek; “Önemli olan küçük kalplere sahip çocuklarımızın yüzünü güldürmek, bizde bunu başarabiliyorsak ne mutlu bize” dedi.

 

İstanbul ziyaretlerinde Büyükşehir ve çeşitli ilçe belediyelerini ziyaret eden CHP Niksar İlçe Başkanı Zafer Başar, Niksar'da çocukları mutlu etmek için bir takım talepleri olduğunu iletti.

 

Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, Şişli ve Esenyurt Belediyelerinden bu talebe olumlu yanıt gelmesi üzerine, Niksar'a çocuklar için yüzlerce oyuncak, puzzle, kitaplar ve ihtiyaçlı vatandaşlar için kıyafetler gönderildi.

 

Taleplerinin karşılanmasından ötürü oldukça mutlu olan CHP İlçe Başkanı Zafer Başar; “Gerçekten çok mutlu olduk. Ziyaretlerimizde sayın belediye başkanlarımız ve yetkili birimler herhangi bir ihtiyacımız olup olmadığını sordular. Aklıma çocuklar geldi, onları küçükte mutlu edebilmek adına oyuncak ve çeşitli materyal taleplerimiz olduğunu söyledim kendileri sağolsunlar ilgilendiler. Kız ve erkek çocuklar için yüzlerce oyuncak, kitap, puzzle ve ihtiyacı olan büyükler içinde kıyafetler gönderdiler. Bizde Buğday Pazarı Minibüs Yazıhanesi yanında (CHP teşkilat binası altı) buraya gelen herkese ücretsiz bir şekilde oyuncakları ve diğer eşyaları hediye ediyoruz. Bu vesile ile başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na, CHP eski genel Başkan Yardımcısı Parti Meclis üyesi İsyön Yön.Kr.Bşk. Gökhan Günaydın'a Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'e, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz'e ve İBB Mahalli İdareler Koordinatör Yardımcısı Osman Cayak'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Günün Diğer Haberleri